Witam Państwa,

niniejsze kursy został przygotowany przez zespół Zakładu Dydaktyki i Efektów Kształcenia Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w ramach realizacji zajęć dydaktycznych dla studentów kierunku Dietetyka, którzy odbywają zajęcia z zakresu Metodologii Badań Naukowych.

Przed rozpoczęciem nauki przez Internet, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kursem testowym, w którym przedstawiamy Państwu podstawowe zasady obsługi kursów e-learningowych.

Jeśli jesteś po raz pierwszy na stronie Moodle Zakładu Dydaktyki i Efektów Kształcenia, zobacz krótką instrukcję, jak uzyskać dostęp do swojego konta na platformie (kliknij tutaj).

Pamiętaj, że w każdym momencie możesz przerwać kurs i powrócić do niego w dowolnej chwili w czasie kiedy jest on udostępniony przez nauczyciela prowadzącego. Każde Twoje logowanie do danego szkolenia oraz czynnosi jakie wykonujesz na platformie e-learningowej Moodle są rejestrowane przez system i udostępniane nauczycielowi prowadzącemu oraz na życzenie pracownikom Dziekanatu WNoZ.

Wykaz obowiązkowych kursów e-learningowych oraz zasad zaliczenia przedmiotów w roku akademickim 2018/19 znajdziesz TUTAJ

Życzymy udanej nauki!

dr n. o zdr. Mariusz Jaworski, mariusz.jaworski@wum.edu.pl

Strona Zakładu: http://www.nzd.wum.edu.pl/