Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego do zapoznania się z otwartymi kursami internetowymi przygotowanymi przez pracowników Zakładu Dydaktyki i Efektów Kształcenia Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM: dr n. o zdr. Joannę Gotlib i dr n. farm. Mariusza Panczyka.

Tematyka kursów obejmuje wybrane zagadnienia związane z prowadzeniem badań naukowych oraz przygotowywaniem prac dyplomowych: licencjackich i magisterskich w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Oferta kursów internetowych będzie systematycznie poszerzana.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przesyłania do Zakładu Dydaktyki i Efektów Kształcenia WNoZ WUM proponowanej tematyki kursów internetowych, w jakich chcieliby Państwo wziąć udział w przyszłości. Propozycje prosimy przesyłać na adres: zakladdydaktyki@wum.edu.pl

Osoby zainteresowane kursami internetowymi mogą zalogować się na dowolne kursy jako: Gość.
Logowanie nie wymaga żadnego hasła.

UWAGA!

Kursy otwarte nie zawierają wszystkich treści kształcenia oraz testów sprawdzających, które dostępne są tylko w kursach internetowych dostępnych dla studentów, prowadzonych w ramach zajęć dydaktycznych.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy chęci wymiany doświadczeń w zakresie  kształcenia przez Internet prosimy o bezpośredni kontakt.

Dr hab. n. o zdr. Joanna Gotlib
joanna.gotlib@wum.edu.pl

Dr n. farm. Mariusz Panczyk
mariusz.panczyk@wum.edu.pl